Weer aan het werk via Carrièrewinkel Projecten?

Grote kans op een passend werkaanbod

Leer-werktrajecten en begeleiding van startend zelfstandigen

 

Geïnteresseerd?

Stuur een mail aan: info@carrierewinkel.nl

of bel met ons hoofdkantoor: 010 – 41 40 282.

* verplicht veld

Uw behoefte *

Aanvullende informatie (optioneel)

___________________________________________________________________________

Carrièrewinkel Projecten heeft meerdere vestigingen, verspreid over heel Nederland.
In de grote steden werken wij bovendien met flex-regiokantoren.
Outplacement- en re-integratiekandidaten hoeven dus nooit ver te reizen voor een gesprek op één van onze locaties.

Hier staan alle gegevens op een rij:

Zuid-Holland

Hoofdvestiging
Meent 93a
3011 JG Rotterdam
T 010 41 40 282
F 010 41 42 180
E info@carrierewinkel.nl

Contactpersonen:
Marian van der Toolen (sr. re-integratieconsulent)
E marian@hls.nl
Jorunn Fisser (sr. re-integratieconsulent – 2e spoor)
E jorunn@hls.nl

Spreekuurlocaties:
– Delft
– Den Haag
– Gorinchem
– Gouda
– Leiden
– Rotterdam

– Zoetermeer

Amsterdam

Regiokantoor
Kleine Gartmanplantsoen 10
1017 RR Amsterdam

Contactpersoon:
Michael Bieler
T 06 31 93 98 83
E michael@hls-groep.nl

Spreekuurlocatie:
– Amsterdam

Noord-Holland

Martijn Ket
T 06 28 67 15 94
E martijn@carrierewinkel.nl

Michael Bieler
T 010 41 40 282
E michael@hls-groep.nl

Spreekuurlocaties:
– Alkmaar
– Amstelveen
– Beverwijk
– Den Helder
– Haarlem
– Hilversum
– Hoorn
– Naarden
– Opmeer
– Ouderkerk aan de Amstel
– Schiphol-Rijk
– Weesp

Groningen, Friesland & Drenthe

Peter Helmer
T 06 44 82 27 54
E peter@carrierewinkel.nl

Spreekuurlocaties:
– Assen
– Drachten
– Groningen
– Heerenveen
– Hoogeveen
– Leeuwarden
– Lemmer
– Oldeberkoop
– Sneek

Gelderland/Overijssel

Mirjam ten Cate
T 06 52 02 89 47
E mirjam@carrierewinkel.nl

Spreekuurlocaties:
– Apeldoorn
– Arnhem
– Deventer
– Enschede
– Harderwijk
– Hengelo
– Nijmegen
– Olst
– Veenendaal
– Velp
– Zutphen
– Zwolle

Utrecht/Flevoland

Peter Helmer
T 06 44 82 27 54
E peter@carrierewinkel.nl

Spreekuurlocaties:
– Almere
– Amersfoort
– Baarn
– Bilthoven
– Doorn
– Leusden
– Maarn
– Mijdrecht
– Nieuwegein
– Utrecht
– Woerden

Zeeland

Eric Crouwers
T 06 10 02 03 80
E eric@carrierewinkel.nl

Spreekuurlocaties:
– Goes
– Middelburg
– Terneuzen

Noord-Brabant

Jan Pfennings
T 06 34 89 63 07
E jan@carrierewinkel.nl

Spreekuurlocaties:
– Bergen op Zoom

– Breda
– Cuijk
– Eindhoven
– Helmond
– ‘s-Hertogenbosch
– Oss
– Roosendaal
– Tilburg
– Uden

Limburg

Roxane Schoenmakers
T 06 24 29 25 22
E roxane@carrierewinkel.nl

Spreekuurlocaties
– Maastricht

– Sint-Michielsgestel
– Venlo